| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινος |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
|---|---|
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Χρώμα | κίτρινος |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |