| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| Oem | Δεκτός |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
|---|---|
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
|---|---|
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| Oem | Δεκτός |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Oem | Δεκτός |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Oem | Δεκτός |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
|---|---|
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| Oem | Δεκτός |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
|---|---|
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Oem | Δεκτός |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |