| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Μέγεθος αγωγού | 4Core*2,5mm2 |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό σακακιού | PVC |
|---|---|
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
|---|---|
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Χρώμα | Κίτρινος & πράσινος |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
|---|---|
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Μέγεθος αγωγού | 3*6+2*4mm2 |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |