| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
|---|---|
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
|---|---|
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Ρυθμιστική τάση | 450 / 750 V |
| Μέγεθος αγωγού | 1Core* 6mm2 |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Ρυθμιστική τάση | 450/750V |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*6mm2 |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
|---|---|
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Μέγεθος αγωγού | 3πύρηνα*4mm2 |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ρυθμιστική τάση | 450/750V |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση | 450 / 750 V |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας *1,5mm2 |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
|---|---|
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |