| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Kabelvorm | Ronde |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| categorie | Draad bouwen |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Isolatie materiaal | PVC |
|---|---|
| categorie | Draad bouwen |
| Kabelvorm | Ronde |
| Jasmateriaal | Nee |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
|---|---|
| Jasmateriaal | Nee |
| categorie | Draad bouwen |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| categorie | Draad bouwen |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Kleur | geel |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| categorie | Draad bouwen |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Kabelvorm | Ronde |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Isolatie materiaal | PVC |
|---|---|
| categorie | Draad bouwen |
| Kabelvorm | Ronde |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| categorie | Draad bouwen |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |