| Κατηγορία | H05v2-Κ |
|---|---|
| Μέγιστη λειτουργούσα θερμοκρασία | 90°C |
| ΑΡΙΘ. των πυρήνων | Ενιαίος πυρήνας |
| αγωγός | $cu-αγωγός |
| συσκευασία | Σπείρα |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*4mm2 |
|---|---|
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Χρώμα | πράσινος |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
|---|---|
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*4mm2 |
|---|---|
| Υλικό σακακιού | Οχι |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 Κελσίου |
|---|---|
| Χρώμα | κίτρινος |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*4mm2 |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Χρώμα | Κίτρινο & Πράσινο |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*4mm2 |
| Ρυθμιστική τάση | 450/750V |
|---|---|
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Τυπικό μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά πηνίο |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |
| Ρυθμιστική τάση | 450/750V |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Τύπος αγωγού | Soild ή λανθασμένος αγωγός |
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίων, Ηλεκτρικές Συνδέσεις, Τροφοδοσία, Οικιακή Διακόσμηση |