| Τύπος αγωγού | Λανθάνον Μαέστρος |
|---|---|
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Μέγεθος αγωγού | 3*4mm2 |
| κατηγορία | Σύρμα Κτιρίου |
| Used for | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
|---|---|
| Category | Building Wire |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Shielding | Unshielded |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγού | 3*6mm2+2*4mm2 |
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 βαθμούς Κελσίου |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγού | 3*4mm2 |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 βαθμούς Κελσίου |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Χρώμα | Πράσινος & κίτρινος |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | 70 βαθμούς Κελσίου |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |