| Isolatie materiaal | PVC |
|---|---|
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Jasmateriaal | Nee |
| categorie | Draad bouwen |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
|---|---|
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Jasmateriaal | Nee |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Kabelvorm | Ronde |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
|---|---|
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Tarief spanning | 450 / 750 V |
| Dirigentgrootte | 1Kern* 6mm2 |
| Kabelvorm | Ronde |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Isolatie materiaal | PVC |
|---|---|
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
| Jasmateriaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Tarief spanning | 450/750V |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 6 mm2 |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
|---|---|
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Dirigentgrootte | 3 kern * 4 mm2 |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Tarief spanning | 450/750V |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Tarief spanning | 450 / 750 V |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 1,5 mm2 |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| categorie | Draad bouwen |
| Kabelvorm | Ronde |
|---|---|
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Kleur | Blauw |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| categorie | Draad bouwen |