| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Color | Yellow |
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Insulation Material | PVC |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Cable Shape | Round |
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Category | Building Wire |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Cable Shape | Round |
| Use | Indoor And Outdoor Use |
| Insulation Material | PVC |
|---|---|
| Category | Building Wire |
| Cable Shape | Round |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Shielding | Unshielded |
| Color | Black |
|---|---|
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Category | Building Wire |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
|---|---|
| Cable Shape | Round |
| Conductor Size | 4core*2.5mm2 |
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Color | Black |
| Use | Indoor And Outdoor Use |
|---|---|
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Cable Shape | Round |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Color | Black |
| Jacket Material | PVC |
|---|---|
| Use | Indoor And Outdoor Use |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Cable Shape | Round |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Conductor Type | Stranded Conductor |
|---|---|
| Category | Building Wire |
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Use | Indoor And Outdoor Use |
| Rate Voltage | 300 / 500 V |
|---|---|
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Color | Yellow & Green |
| Category | Building Wire |
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |