| Μονωτικό υλικό | PVC |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγού | 3*6mm2+2*4mm2 |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγού | 3*1,5mm2+1*1mm2 |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
| Μέγεθος αγωγού | 2*2,5mm2 |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Μέγεθος αγωγού | 2*4mm2 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
| Τύπος αγωγού | Προσαραγμένος αγωγός |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Ρυθμιστική τάση | 300/500V |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
|---|---|
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Ρυθμιστική τάση | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ρυθμιστική τάση | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
|---|---|
| Τύπος αγωγού | Soild ή λανθασμένος αγωγός |
| Μέγεθος αγωγού | 0.5-25mm2 |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |