| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| Dirigentgrootte | 4 kern*2,5 mm2 |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Kleur | Zwart |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Kabelvorm | Ronde |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Kleur | Zwart |
| Jasmateriaal | PVC |
|---|---|
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Kabelvorm | Ronde |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
|---|---|
| categorie | Draad bouwen |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
|---|---|
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Kleur | Geel & Groen |
| categorie | Draad bouwen |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
|---|---|
| categorie | Draad bouwen |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Dirigentgrootte | 3*6+2*4mm2 |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Isolatie materiaal | PVC |
|---|---|
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Materiaal geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Jasmateriaal | PVC |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |