| Categorie | H05v2-k |
|---|---|
| Max. werkende temperatuur | 90°C |
| Nr van Kernen | Enige Kern |
| leider | Cu-leider |
| Pakket | Rol |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 4 mm2 |
|---|---|
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
| Kleur | Rood |
| Kabelvorm | Ronde |
| Jasmateriaal | Nee |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
|---|---|
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Kleur | groente |
| categorie | Draad bouwen |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
|---|---|
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 4 mm2 |
|---|---|
| Jasmateriaal | Nee |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| categorie | Draad bouwen |
| Werktemperatuur | 70 Celsius |
|---|---|
| Kleur | geel |
| categorie | Draad bouwen |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 4 mm2 |
| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| categorie | Draad bouwen |
| Kleur | Geel en groen |
| Dirigentgrootte | 1 kern * 4 mm2 |
| Tarief spanning | 450/750V |
|---|---|
| categorie | Draad bouwen |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Standaard leveringslengte | 100 meter per spoel |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |
| Tarief spanning | 450/750V |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Dirigenttype | Soild of gestrande dirigent |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Kabelvorm | Ronde |
| Gebruikt voor | Bedradingsinstallatie, elektrische aansluitingen, voeding, huishoudelijke decoratie |