| Category | H05V2-K |
|---|---|
| Max. Operating Temperature | 90°C |
| No. Of Cores | Single Core |
| Conductor | Cu-conductor |
| Package | Coil |
| Working Temperature | 70 Celsius |
|---|---|
| Use | Indoor And Outdoor Use |
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Insulation Material | PVC |
| Conductor Size | 3core*4mm2 |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
|---|---|
| Color | Black |
| Rate Voltage | 450/750V |
| Shielding | Unshielded |
| Use | Indoor And Outdoor Use |
| Use | Indoor And Outdoor Use |
|---|---|
| Rate Voltage | 450 / 750 V |
| Conductor Size | 1core *1.5mm2 |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Category | Building Wire |
| Cable Shape | Round |
|---|---|
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Color | Blue |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Category | Building Wire |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Color | Yellow |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Insulation Material | PVC |
| Cable Shape | Round |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Category | Building Wire |
| Insulation Material | PVC |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Insulation Material | PVC |
|---|---|
| Category | Building Wire |
| Cable Shape | Round |
| Jacket Material | No |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
|---|---|
| Jacket Material | No |
| Category | Building Wire |
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
|---|---|
| Cable Shape | Round |
| Category | Building Wire |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Use | Indoor And Outdoor Use |