| Dirigenttype | Gestrande dirigent |
|---|---|
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Kabelvorm | Ronde |
| Dirigentgrootte | 3*4mm2 |
| categorie | Draad bouwen |
| Used for | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
|---|---|
| Category | Building Wire |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Shielding | Unshielded |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Jasmateriaal | PVC |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Kabelvorm | Ronde |
|---|---|
| Geleidingsgrootte | 3*6mm2+2*4mm2 |
| Werktemperatuur | 70 graden |
| Kleur | Zwart |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
|---|---|
| Geleidingsgrootte | 3*4mm2 |
| Geleidermateriaal | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| Kleur | Zwart |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| categorie | bouwdraad |
| Kleur | Zwart |
| Isolatiemateriaal | PVC |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| materiaal van de geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Werktemperatuur | 70 graden |
| Isolatie materiaal | PVC |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
|---|---|
| Isolatie materiaal | PVC |
| Materiaal jas | PVC |
| materiaal van de geleider | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Kleur | Groen & Geel |
|---|---|
| Werktemperatuur | 70 graden |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Kabelvorm | Ronde |