| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| Μέγεθος αγωγού | 0.5-25mm2 |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Μέγεθος αγωγού | 0.5-25mm2 |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Χρώμα | Κόκκινος |
|---|---|
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Τύπος αγωγού | λερωμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Μέγεθος αγωγού | 25mm2 |
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό | PVC |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Ρυθμιστική τάση | 300 / 500 V |
| Χρώμα | Κίτρινος |
| Χρώμα | Κόκκινος |
|---|---|
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Μόνωση | PVC |
| Τάση ρυθμού | 300 / 500 V |
| Τύπος αγωγού | Εδαφικός Χαλκός |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Τάση ρυθμού | 300 / 500 V |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Μπουφάν | PVC/ PE/ LSHF/ XLPE/ MDPE/ HDPE |
| Τύπος αγωγού | Soild ή λανθασμένος αγωγός |
| Τάση ρυθμού | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
| Χρήση | Εσωτερική και εξωτερική χρήση |
|---|---|
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Κατηγορία | χτίζοντας καλώδιο |
| Τύπος αγωγού | Soild ή λανθασμένος αγωγός |
| Χρησιμοποιείται για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |