| Διοικητική τάση | 450V-1000V |
|---|---|
| Υλικό σακάτου | PVC |
| Εξωτερική κάλυψη | ΕΛΣΧ |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Θωρακισμένος | Ατσάλινο σύρμα με θωράκιση |
| Other | Copper Core |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Package | Wood Coil Strand |
| Business Type | Manufacturer |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Fiber | G652D Single Mode Or Multi Mode |
|---|---|
| Fire Barrrier | Mica-tape |
| Customized | Acceptable |
| Package | Wood Coil Strand |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Other | Copper Core |
|---|---|
| Customized | Acceptable |
| Jacket Color | Black |
| Copper Pure | ≥ 99.9% |
| Function | High Temperature Resistant |
| Certifications | TUV, RoHS, IEC |
|---|---|
| Size | Depends |
| Jacket Color | Black |
| Function | High Temperature Resistant |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Outer Sheath | PVC/PE |
|---|---|
| Copper Pure | ≥ 99.9% |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Business Type | Manufacturer |
| Fiber | G652D Single Mode Or Multi Mode |
| μόνωση πυρήνων | XLPE Αντιφλεγμονή |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χάλυβα |
| Πιστοποιητικά | CSA, RoHS |
| Τετάρτη | 00,6/1kV |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |
| Χρώμα θηκών | διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος |
|---|---|
| Τάση ποσοστού | 450V-1000V |
| Ειδικότητα | Δεν υπάρχει φήμη στο νησί. |
| μόνωση πυρήνων | υλικά ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες ανόργανα μονωτικά |
| Τετάρτη | 00,6/1kV |
| Απομόνωση | ΤΑΙΝΙΑ ΜΙΚΑΣ |
|---|---|
| Χρώμα θηκών | Κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Τύπος ασπίδας | Μη θωρακισμένα |
| Ονομαστική τάση | 600/1000V |
| Κέντρο | 1/2/3/4/5/2+1/3+1/4+4/3+2 |
| Όνομα | πυρίμαχο καλώδιο |
|---|---|
| Αριθ. Από τον αγωγό | Δύο πυρήνες |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,5 χιλ. |
| Μορφή καλωδίων | Κύκλος |
| Μόνωση | Ένωση PVC με το στρώμα μίκας |