| Standaardspanning | 450 V tot 1000 V |
|---|---|
| Materiaal voor jassen | PVC |
| Buitenmantel | LSHF |
| Proefproef | vrij |
| Gepantserd | Met staaldraad gepantserd |
| Other | Copper Core |
|---|---|
| Jacket Color | Black |
| Package | Wood Coil Strand |
| Business Type | Manufacturer |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Fiber | G652D Single Mode Or Multi Mode |
|---|---|
| Fire Barrrier | Mica-tape |
| Customized | Acceptable |
| Package | Wood Coil Strand |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Other | Copper Core |
|---|---|
| Customized | Acceptable |
| Jacket Color | Black |
| Copper Pure | ≥ 99.9% |
| Function | High Temperature Resistant |
| Certifications | TUV, RoHS, IEC |
|---|---|
| Size | Depends |
| Jacket Color | Black |
| Function | High Temperature Resistant |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Outer Sheath | PVC/PE |
|---|---|
| Copper Pure | ≥ 99.9% |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Business Type | Manufacturer |
| Fiber | G652D Single Mode Or Multi Mode |
| kernisolatie | XLPE brandwerend |
|---|---|
| Leidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificeringen | CSA, RoHS |
| Spanning | 0.6/1kV |
| Gebruik | Gebruik binnen en buiten |
| Schedekleur | beschikbaar op aanvraag |
|---|---|
| Rate Voltage | 450 V tot 1000 V |
| Kenmerken | Geen Shor circuit met de roem, geen roem met de Shor circuit |
| kernisolatie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Spanning | 0.6/1kV |
| Isolatie | MICAband |
|---|---|
| Schedekleur | Op verzoek van de klant |
| Schildtype | Onbeschermd |
| Nominale spanning | 600/1000V |
| Kern | 1/2/3/4/5/2+1/3+1/4+4/3+2 |
| Naam | vuurvaste kabel |
|---|---|
| Nr. Van Leider | Twee Kernen |
| GROOTTE | 1,5 mm |
| Kabelvorm | Ronde |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling met Micalaag |