| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
|---|---|
| Vlam - vertragersclassificatie | IEC 60332-3-22, IEC 60332-3-23, IEC 60332-3-24 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Zakelijk type | Fabrikant |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
|---|---|
| Pakket | Houten spoelstreng |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ander | Koperkern |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Vlam - vertragersclassificatie | IEC 60332-3-22, IEC 60332-3-23, IEC 60332-3-24 |
|---|---|
| Functie | Hoge temperatuurbestendig |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Zakelijk type | Fabrikant |
| Functie | Hoge temperatuurbestendig |
|---|---|
| Ander | Koperkern |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Aangepast | aanvaardbaar |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ander | Koperkern |
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Functie | hoge temperatuur bestendig |
|---|---|
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | Zwart |
| Op maat | aanvaardbaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Elektrische busweg |
| Jaskleur | zwart |
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Afmeting | Hangt af. |
| Zakelijk type | Fabrikant |
|---|---|
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vezel | G652D enkelmodus of meermodus |
| Kleur | zwart |
| Afmeting | Hangt af. |
| Pakket | Houten spoelstreng |
|---|---|
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Jaskleur | Zwart |
| Functie | hoge temperatuur bestendig |
| Temperatuurbereik | -20 tot 70°C |
|---|---|
| Materiaal | PVC/LSZH |
| Leidermateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| OEM's | Geaccepteerd |
| Kleur van de jas | Blauw of zwarte |