| Isolatiemateriaal | PVC |
|---|---|
| Dirigentgrootte | 3*6mm2+2*4mm2 |
| Tarief spanning | 300 / 500 V |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Geleidingsgrootte | 3*1,5mm2+1*1mm2 |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Isolatiemateriaal | PVC |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Kleur | Zwart |
| categorie | bouwdraad |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Geleidermateriaal | Koper met 99,95% zuiverheid |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Jasmateriaal | PVC |
| Isolatiemateriaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
| Geleidingsgrootte | 2*2,5 mm2 |
| Geleidermateriaal | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Geleidingsgrootte | 2*4mm2 |
|---|---|
| Geleidermateriaal | Koper met 99,95% zuiverheid |
| Isolatiemateriaal | PVC |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
| Dirigenttype | Vastgelopen leider |
|---|---|
| Isolatiemateriaal | PVC |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Tarief spanning | 300/500 V |
| categorie | bouwdraad |
| Geleidermateriaal | Koper met 99,95% zuiverheid |
|---|---|
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |
| Afscherming | Niet afgeschermd |
| Jasmateriaal | PVC |
| Gebruik | Binnen- en buitengebruik |
|---|---|
| categorie | bouwdraad |
| standaardleveringslengte | 100 meter per spoel |
| Tarief spanning | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
| Kleur | Zwart |
| Tarief spanning | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
|---|---|
| Dirigenttype | Soild of gestrande dirigent |
| Geleidingsgrootte | 0,5-25 mm2 |
| categorie | bouwdraad |
| Gebruikt voor | Bedradinginstallatie, elektrische verbindingen, voeding, binnenlandse decoratie |