| Naam | Vastgelopen Elektrodraad |
|---|---|
| Nr. Van Leider | Twee Kernen |
| Grootte | 1 mm |
| Kabelvorm | Ronde |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling met Micalaag |
| Proefproef | Vrij |
|---|---|
| Uiterlijke karakters | Vlamvertrager, brandwerend, LSHF |
| Standaardspanning | 0.6/1kV, 3.6/6kV, 6/10kV, 8.7/15kV, 12/20kV, 18/30kV, 21/35kV, 26/35kV |
| Gebruik | Energieverdeling en zo. |
| Pakket | staal houten trommel |
| Spanningswaarde | 600/1000V |
|---|---|
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| Levensduur | Meer dan 30 jaar |
| Monsters | 2-3 stuks |
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
| Leider | Vastgelopen draag Koper |
|---|---|
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Schede | LZSH |
| Isolatie | XLPE |
| Nominale spanning | 0,6/1 kV |
|---|---|
| Geleider | Vastgelopen draag Koper |
| Isolatie (1st laag) | Mica -tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | Besnoeiing aan lengte |
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen naakt koper |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | besnoeiing aan lengte |
| Nominale spanning | 0,6/1 kV |
|---|---|
| Leider | Gestrand Naakt Koper |
| Isolatie (1e laag) | Mica-tape |
| Isolatie | XLPE |
| Levering lengte | Op lengte gesneden |
| Isolatie | MICAband |
|---|---|
| Schedekleur | Op verzoek van de klant |
| Schildtype | Onbeschermd |
| Nominale spanning | 600/1000V |
| Kern | 1/2/3/4/5/2+1/3+1/4+4/3+2 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
|---|---|
| Jacket | LSOH-schede |
| Modelnaam | LSZH-elektrische kabel |
| Temperatuurbepaling | -40°C tot 90°C |
| Conductor | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Specificaties | IEC60502-1, SPLN 43-3 |
|---|---|
| Spanning | 0.6/1 KV |
| Vlamvertrager | Iec60332-1-2 |
| Constructie kenmerken | CU/PVC/PVC/STA/PVC |
| Conducteur | Verwarmde koperen geleider |