| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
|---|---|
| εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
|---|---|
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| OEM | Δεκτός |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
| εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| OEM | Δεκτός |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
| OEM | Δεκτός |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| OEM | Δεκτός |
|---|---|
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| OEM | Δεκτός |
|---|---|
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
| εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| OEM | Δεκτός |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
| Διοδηγός καλωδίου | Κονσερβοποιημένο σύρμα χαλκού σύμφωνα με την κατηγορία 5 του 60228 |
| Εκτίμηση τάσης | 600/1000V |
|---|---|
| Θήκη | ελεύθερο διασυνδεμένο polyolefin αλόγονου |
| Διάρκεια ζωής | Περισσότερα από 30 χρόνια |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| εφαρμογή | Σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -40°C έως 90°C |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Δείγματα | 2-3 τεμάχια |
| Χρησιμοποιώ για | Ηλιακό πάνελ |
| OEM | Δεκτός |