| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
|---|---|
| Kleur | Rood, zwart, aangepast |
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
| Spanningswaarde | 600/1000V |
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
|---|---|
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
| Spanningswaarde | 600/1000V |
| Monsters | 2-3 stuks |
| Kabelgeleider | Volgens Klasse 5 van 60228 in blik gekoperdraad |
| Kabelgeleider | Volgens Klasse 5 van 60228 in blik gekoperdraad |
|---|---|
| Monsters | 2-3 stuks |
| OEM | Geaccepteerd |
| Spanningswaarde | 600/1000V |
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
| Levensduur | Meer dan 30 jaar |
|---|---|
| Gebruiken voor | Zonnepaneel |
| OEM | Geaccepteerd |
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
| Kleur | Rood, zwart, aangepast |
| Kabelgeleider | Volgens Klasse 5 van 60228 in blik gekoperdraad |
|---|---|
| Levensduur | Meer dan 30 jaar |
| OEM | Geaccepteerd |
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
| OEM | Geaccepteerd |
|---|---|
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| Gebruiken voor | Zonnepaneel |
| Kleur | Rood, zwart, aangepast |
| OEM | Geaccepteerd |
|---|---|
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| Monsters | 2-3 stuks |
| Levensduur | Meer dan 30 jaar |
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
|---|---|
| OEM | Geaccepteerd |
| Gebruiken voor | Zonnepaneel |
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
| Kabelgeleider | Volgens Klasse 5 van 60228 in blik gekoperdraad |
| Spanningswaarde | 600/1000V |
|---|---|
| Schede | halogeen vrije crosslinked polyolefin |
| Levensduur | Meer dan 30 jaar |
| Monsters | 2-3 stuks |
| sollicitatie | Zonne -energiesysteem |
| temperatuur classificatie | -40°C tot 90°C |
|---|---|
| Kleur | Rood, zwart, aangepast |
| Monsters | 2-3 stuks |
| Gebruiken voor | Zonnepaneel |
| OEM | Geaccepteerd |