| Ονομαστική τάση | 0.6 / 1 kv |
|---|---|
| αγωγός | Αντέξτε το χαλκό |
| ΑΡΙΘ. των πυρήνων | 3+2 πυρήνες |
| Μόνωσης | PVC |
| Θωρακισμένος τύπος | Unarmoured |
| Ονομαστική τάση | 0.6/1 kV |
|---|---|
| μόνωση πυρήνων | Ένωση PVC |
| Αριθ. του αγωγού | 2 πυρήνας |
| Εξωτερική θήκη | Ένωση PVC |
| Μαέστρος Υλικό | Γυμνός χαλκός στο IEC 60228 CL. 2 |
| Εικονική οθόνη | Χάλκινο Καλώδιο (SWA)/Χάλκινη Ταινία (CWA) |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/αλουμίνιο |
| Μέγεθος αγωγού | ποικίλλει |
| Αριθμός Πυρήνων | Μονόπυρηνος/πολυπύρηνος |
| υλικό θήκης | PVC |
| Αριθμός Πυρήνων | Μονόπυρηνος/πολυπύρηνος |
|---|---|
| μόνωση πυρήνων | Ένωση PVC |
| υλικό θήκης | PVC |
| Χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη φωτιά |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/αλουμίνιο |
| Εύρος θερμοκρασίας | - 30°C έως + 70°C |
|---|---|
| βαθμολογία θερμοκρασίας | -15°C Έως 70°C |
| μόνωση πυρήνων | Ένωση PVC |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/αλουμίνιο |
| υλικό θήκης | PVC |
| Εικονική οθόνη | Χάλκινο Καλώδιο (SWA)/Χάλκινη Ταινία (CWA) |
|---|---|
| Αγωγός | Χαλκός |
| Τύπος εγκατάστασης | Άμεση ταφή/Διαγωγός |
| μόνωση πυρήνων | Ένωση PVC |
| Εξωτερική θήκη | PVC |
| Εξωτερική θήκη | PVC |
|---|---|
| υλικό θήκης | PVC |
| Μέγεθος αγωγού | ποικίλλει |
| Τύπος εγκατάστασης | Άμεση ταφή/Διαγωγός |
| Αγωγός | Χαλκός |
| Μέγεθος αγωγού | ποικίλλει |
|---|---|
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη φωτιά |
| Αγωγός | Χαλκός |
| Δυναμικό | 0,6/1 KV |
| Εικονική οθόνη | Χάλκινο Καλώδιο (SWA)/Χάλκινη Ταινία (CWA) |
| Αγωγός | Χαλκός |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | - 30°C έως + 70°C |
| Εξωτερική θήκη | PVC |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη φωτιά |
| Ονομαστική τάση | 0,6/1kv |
| Δυναμικό | 0,6/1 KV |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Άμεση ταφή/Διαγωγός |
| Εξωτερική θήκη | PVC |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/αλουμίνιο |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτικό στη φωτιά |