| Nominale spanning | 0.6 / 1 kv |
|---|---|
| leider | Draag koper |
| Nr van Kernen | 3+2 kernen |
| Isolatie | PVC |
| Gepantserd Type | Unarmoured |
| Nominaal Voltage | 0.6/1 kV |
|---|---|
| kernisolatie | Pvc-samenstelling |
| Nr van Leider | 2 kern |
| Buitenschede | Pvc-samenstelling |
| Leidingmateriaal | Naakt Koper aan CEI 60228 Cl. 2 |
| Scherm van de geleider | Koperdraad (SWA) / Koperband (CWA) |
|---|---|
| Materiaal geleider | Koper/aluminium |
| Dirigentgrootte | Varieert |
| Aantal kernen | Enige kern/multikern |
| materiaal van de schede | PVC |
| Aantal kernen | Enige kern/multikern |
|---|---|
| kernisolatie | Pvc-samenstelling |
| materiaal van de schede | PVC |
| Functie | Vuurbestendig |
| Materiaal geleider | Koper/aluminium |
| Temperatuurbereik | - 30 °C tot + 70 °C |
|---|---|
| temperatuur classificatie | -15°C tot 70°C |
| kernisolatie | Pvc-samenstelling |
| Materiaal geleider | Koper/aluminium |
| materiaal van de schede | PVC |
| Scherm van de geleider | Koperdraad (SWA) / Koperband (CWA) |
|---|---|
| Geleider | Koper |
| Installatietype | Direct begraven/geleid |
| kernisolatie | Pvc-samenstelling |
| Buitenmantel | PVC |
| Buitenmantel | PVC |
|---|---|
| materiaal van de schede | PVC |
| Dirigentgrootte | Varieert |
| Installatietype | Direct begraven/geleid |
| Geleider | Koper |
| Dirigentgrootte | Varieert |
|---|---|
| functie | Vuurbestendig |
| Geleider | Koper |
| Spanning | 0,6/1 kV |
| Scherm van de geleider | Koperdraad (SWA) / Koperband (CWA) |
| Geleider | Koper |
|---|---|
| Temperatuurbereik | - 30 °C tot + 70 °C |
| Buitenmantel | PVC |
| functie | Vuurbestendig |
| Nominale spanning | 0.6/1kV |
| Spanning | 0,6/1 kV |
|---|---|
| Installatietype | Direct begraven/geleid |
| Buitenmantel | PVC |
| Materiaal geleider | Koper/aluminium |
| functie | Vuurbestendig |