| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen BareCopper |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | besnoeiing aan lengte |
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen draag Koper |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | besnoeiing aan lengte |
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen naakt koper |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | besnoeiing aan lengte |
| Leider | Vastgelopen draag Koper |
|---|---|
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Schede | LZSH |
| Isolatie | XLPE |
| Leider | De bundel draagt Koper |
|---|---|
| tariefvoltage | 0.6/1 kv |
| Isolatie | Mica Tape |
| Op zwaar werk berekend | 750 V |
| Schede | Koper Metaalschede |
| tariefvoltage | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Naakte Koperklasse 2 |
| Lichte Plicht | 500 V |
| Isolatie | Mica Tape |
| Op zwaar werk berekend | 750 V |
| Leider | Streng blank koper |
|---|---|
| tariefvoltage | 0.6/1 kv |
| Isolatie | Mica Tape |
| Op zwaar werk berekend | 750 V |
| Schede | Koper Metaalschede |
| Koper Puur | ≥ 99,9% |
|---|---|
| Ander | Koperen kern |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Vlamvertragende beoordeling | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Koper Puur | ≥ 99,9% |
|---|---|
| Vlamvertragende beoordeling | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
| Ander | Koperen kern |
| Bedrijfstype | fabrikant |
|---|---|
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
| Functie | Bestand tegen hoge temperaturen |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Kleur | Zwart of aangepast |