| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vlam - vertragersclassificatie | IEC 60332-3-22, IEC 60332-3-23, IEC 60332-3-24 |
| Bedrijfstype | Fabrikant |
| Bedrijfstype | Fabrikant |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Ander | Koperen kern |
| Pakket | Houten spoelstreng |
| Functie | Hoge temperatuurbestendig |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
|---|---|
| Pakket | Houten spoelstreng |
| Ander | Koperen kern |
| Bedrijfstype | Fabrikant |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Vlam - vertragersclassificatie | IEC 60332-3-22, IEC 60332-3-23, IEC 60332-3-24 |
|---|---|
| Buitenmantel | PVC/PE |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Ander | Koperen kern |
| Pakket | Houten spoelstreng |
| Certificeringen | TUV, RoHS, IEC |
|---|---|
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Ander | Koperen kern |
| Pakket | Houten spoelstreng |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Buitenste schede | PVC/PE |
|---|---|
| Bedrijfstype | Fabrikant |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Functie | Hoge temperatuurbestendig |
| Buitenste schede | PVC/PE |
|---|---|
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
| Vlam - vertragersclassificatie | IEC 60332-3-22, IEC 60332-3-23, IEC 60332-3-24 |
| Ander | Koperen kern |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | ≥ 99,9% |
|---|---|
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Bedrijfstype | Fabrikant |
| Pakket | Houten spoelstreng |
| Ander | Koperen kern |
| Buitenste schede | PVC/PE |
| Buitenste schede | PVC/PE |
|---|---|
| Aangepast | Aanvaardbaar |
| Functie | Hoge temperatuurbestendig |
| Vuurbarrière | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ander | Koperen kern |