| Nilai Tegangan | 450/ 750V |
|---|---|
| Spesifikasi | IEC |
| Tipe lapis baja | Pita baja |
| Bahan isolasi | PVC |
| Konduktor | Konduktor tembaga terdampar |
| Tegangan Uji | 4000 v |
|---|---|
| Radius Bending Minimum | Ditekuk: Diameter keseluruhan 12 x |
| Bahan Jaket | PVC |
| Penyaringan | Pemutaran braiding kawat tembaga atau foil |
| Bahan isolasi | PVC |
| Bahan isolasi | PVC |
|---|---|
| Konduktor | Konduktor tembaga terdampar |
| Jumlah Inti | 2 hingga 30 inti |
| Bahan Jaket | PVC |
| kategori | kabel kontrol |
| Tipe lapis baja | Pita baja |
|---|---|
| Tegangan Uji | 4000 v |
| Bahan isolasi | PVC |
| Bahan Jaket | PVC |
| Konduktor | Konduktor tembaga terdampar |
| Konduktor | Konduktor tembaga terdampar |
|---|---|
| Radius Bending Minimum | Ditekuk: Diameter keseluruhan 12 x |
| Nilai Tegangan | 450/ 750V |
| kategori | kabel kontrol |
| Tegangan Uji | 4000 v |
| Nilai Tegangan | 450/ 750V |
|---|---|
| Tegangan Uji | 4000 v |
| Jumlah Inti | 2 hingga 30 inti |
| Penyaringan | Pemutaran braiding kawat tembaga atau foil |
| Tipe lapis baja | Pita baja |
| Tegangan Uji | 4000 v |
|---|---|
| Penyaringan | Pemutaran braiding kawat tembaga atau foil |
| Bahan isolasi | PVC |
| Spesifikasi | IEC |
| Jumlah Inti | 2 hingga 30 inti |
| Tegangan Uji | 4000 v |
|---|---|
| Penyaringan | Pemutaran braiding kawat tembaga atau foil |
| kategori | kabel kontrol |
| Tipe lapis baja | Pita baja |
| Spesifikasi | IEC |
| Nilai Tegangan | 450/ 750V |
|---|---|
| Bahan Jaket | PVC |
| kategori | kabel kontrol |
| Bahan isolasi | PVC |
| Konduktor | Konduktor tembaga terdampar |
| Penyaringan | Pemutaran braiding kawat tembaga atau foil |
|---|---|
| kategori | kabel kontrol |
| Nilai Tegangan | 450/ 750V |
| Bahan Jaket | PVC |
| Jumlah Inti | 2 hingga 30 inti |