| Testspanning | 21 kV voor kabels van 6/10 kV; |
|---|---|
| Normen | IEC 60502-2/ SNI |
| Kleur jas | Zwart |
| pantser | Aluminiumdraad |
| Gebruikt voor | Energieverdeling, industrieel gebruik, ondergrondse installaties |
| Nominale spanning | 300/500 V |
|---|---|
| leider | koperen geleider |
| Dirigent Type | fijne draad |
| Geïsoleerd | Pvc-samenstelling |
| Temperatuurclassificatie | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Verpakking Details | Staal houten Trommel |
|---|---|
| Levertijd | 7/ 15 werkdagen |
| Betalingscondities | L / C, T / T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China (Vasteland) |
| Merknaam | Chengtiantai cable |
| Nominale spanning | 0.6/1 kv |
|---|---|
| Leider | Vastgelopen draag Koper |
| Isolatie (1st laag) | Mica Tape |
| Isolatie | XLPE |
| Leveringslengte | besnoeiing aan lengte |
| Naam | Koper de Bouwdraad |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| Gebruik | Vaste Bedrading |
| Nr. Van Leider | 1 kern |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling |
| Naam | Koperen geleiderkabel |
|---|---|
| Kabelvorm | Ronde |
| LEIDER | Stijve Leider |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling |
| Externe Schede | niets |
| Naam | Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| Certificatie | CE, CITIZENS BAND, CCC |
| LEIDER | Koperen geleider |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling |
| Externe Schede | zonder |
| Naam | Lage Rook Nul Halogeenkabel |
|---|---|
| Nr. Van Leider | Twee Kernen |
| GROOTTE | 2,5 mm |
| Gebruik | Binnen en Openluchtgebruik |
| Isolatie | Pvc-Samenstelling met Micalaag |
| Specificaties | IEC 60227-5 |
|---|---|
| Nominale spanning | 450/ 750V |
| Testspanning | 3000 V |
| Constructie kenmerken | CU/PVC/geflecht schild/PVC |
| Conductor | koperen geleider |
| Outer Sheath | PVC/PE |
|---|---|
| Copper Pure | ≥ 99.9% |
| Flame Retardant Rating | IEC60332-3-22, IEC60332-3-23, IEC60332-3-24 |
| Business Type | Manufacturer |
| Fiber | G652D Single Mode Or Multi Mode |