| Μαέστρος Υλικό | Γυμνό στερεό ή σκέλος χαλκού |
|---|---|
| Μόνωσης | PVC |
| Μέγεθος AWG | 26 μέχρι το AWG 20 |
| Ονομαστική τάση | 300 Β |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | 80 /105 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | σκέλος |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | σκέλος |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | σκέλος |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| θερμοκρασία | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 450/750 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 300/500 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Ονομαστική τάση | 300/500 Β |
|---|---|
| αγωγός | αγωγός χαλκού |
| Μαέστρος Τύπος | Συμπαγή |
| Μονωμένα | Ένωση PVC |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | - 5 ℃ ~ + 70 °C |