| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Fine Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 300/500 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Fine Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Strand Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Fine Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Fine Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Fine Wire |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Rated Voltage | 300/500 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Solid |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Cable Shape | Round |
|---|---|
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Category | Building Wire |
| Jacket Material | None |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Function | High Temperature Resistant |
|---|---|
| Other | Copper Core |
| Color | Black OR Customized |
| Customized | Acceptable |
| Certifications | TUV, RoHS, IEC |
| Certifications | TUV, RoHS, IEC |
|---|---|
| Function | High Temperature Resistant |
| Color | Black OR Customized |
| Outer Sheath | PVC/PE |
| Business Type | Manufacturer |