| Αριθμός Πυρήνων | 2 έως 30 πυρήνα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ΔΕΠ |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| Ονομαστική τάση | 450/750V |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Θωρακισμένος τύπος | Χάλυβα |
|---|---|
| κατηγορία | καλώδιο ελέγχου |
| Αγωγός | Λανθάνον αγωγός χαλκού |
| Μονωτικό υλικό | PVC |
| Υλικό σακακιού | PVC |
| κατηγορία | καλώδιο ελέγχου |
|---|---|
| Προβολή | Πλέξιμο συρματοπλέγματος χάλκινων ή αλουμινίου |
| Αριθμός Πυρήνων | 2 έως 30 πυρήνα |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμψης | Flexed: 12 x συνολική διάμετρο |
| Δοκιμαστική τάση | 4000 V |
| Προδιαγραφές | ΔΕΠ |
|---|---|
| Κατηγορία | Καλώδιο ελέγχου |
| Ονομαστική τάση | 450/750V |
| Μπουφάν | PVC |
| Προβολή | Πλέξιμο συρματοπλέγματος χάλκινων ή αλουμινίου |
| Τάση δοκιμής | 4000 V |
|---|---|
| Θωρακισμένος τύπος | Χάλυβα |
| Κατηγορία | Καλώδιο ελέγχου |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμψης | Flexed: 12 x συνολική διάμετρο |
| Ονομαστική τάση | 450/750V |
| Μόνωση | XLPE |
|---|---|
| Μπουφάν | PVC |
| Τάση δοκιμής | 4000 V |
| Αγωγός | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
| Κατηγορία | Καλώδιο ελέγχου |
| Αγωγός | Λανθάνον αγωγός χαλκού |
|---|---|
| Μπουφάν | PVC |
| Ελάχιστη ακτίνα κάμψης | Flexed: 12 x συνολική διάμετρο |
| Τάση δοκιμής | 4000 V |
| Προδιαγραφές | ΔΕΠ |
| Προβολή | Πλέξιμο συρματοπλέγματος χάλκινων ή αλουμινίου |
|---|---|
| Κατηγορία | Καλώδιο ελέγχου |
| Θωρακισμένος τύπος | Χάλυβα |
| Μπουφάν | PVC |
| Αριθμός πυρήνων | 2 έως 30 πυρήνα |
| Αριθμός πυρήνων | 2 έως 30 πυρήνα |
|---|---|
| Τάση δοκιμής | 4000 V |
| Ονομαστική τάση | 450/750V |
| Προβολή | Προβολή προβολής ασπίδας χάλκινων ταινιών |
| Μπουφάν | PVC |
| Ονομαστική τάση | 450/750V |
|---|---|
| Ελάχιστη ακτίνα κάμψης | 12 x Συνολική διάμετρος |
| Μπουφάν | PVC |
| Τάση δοκιμής | 4000 V |
| Αγωγός | Ανόπτηση χαλκού με καθαρότητα 99,95% |