| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
|---|---|
| Κατηγορία | Building Wire, BV V |
| Τάση ρυθμού | 300 / 500 V |
| Τύπος αγωγού | λερωμένος |
| Αγωγός | Ανόπτητος χαλκός |
| Θωράκιση | Αδιόρθωτος |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή κόκκινο |
| τυποποιημένο μήκος παράδοσης | 100 μέτρα ανά σπείρα |
| Τάση ρυθμού | 300/500 V, 450 / 750V |
| Χρησιμοποιούμενος για | Εγκατάσταση καλωδίωσης, ηλεκτρικές συνδέσεις, τροφοδοσία, οικιακή διακόσμηση |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με καθαρότητα 99,95% |
|---|---|
| Μπουφάν | PVC |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Θωράκιση | Αδιόρθωτος |
| Χρήση | Εσωτερική και εξωτερική χρήση |
| Θωράκιση | Αθωρακισμένος |
|---|---|
| Χρήση | Εσωτερική και Εξωτερική Χρήση |
| Μέγεθος αγωγού | 1πυρήνας*2,5mm2 |
| Υλικό σακακιού | Κανένας |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός με 99,95% Καθαρότητα |
| Μπουφάν | Όχι |
|---|---|
| Μέγεθος αγωγού | 1Core* 2,5mm2 |
| Τάση ρυθμού | 450/750v |
| Τύπος αγωγού | Λανθάνον αγωγός χαλκού |
| Σχήμα καλωδίου | Γύρω |
| Τετάρτη | 300/300V, 300 / 500V, 450/750V |
|---|---|
| Μόνωση | PVC |
| Υλικό Μπουφάν | PVC/ PE/ LSHF/ XLPE/ MDPE/ HDPE |
| Αγωγός | Χαλκός |
| Χρήση | Χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους |