| Feature | Fire Resistant |
|---|---|
| Conductor Material | Copper With 99.95 Purity |
| Conductor Size | Varies |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Voltage | 0.6/1 KV |
| Temperature Range | - 20℃ To + 70℃ |
|---|---|
| Rated Voltage | 0.6/1kV |
| Insulation | PVC |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Sheath | PVC |
| Rated Voltage | 0.6/1kV |
|---|---|
| Temperature Rating | -20°C To 70°C |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Installation Type | Direct Burial/Conduit |
| Sheath Material | PVC |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
|---|---|
| Outer Sheath | PVC |
| Rated Voltage | 0.6/1kV |
| Feature | Fire Resistant |
| Temperature Rating | -20°C To 70°C |
| Conductor Size | Varies |
|---|---|
| Feature | Fire Resistant |
| Insulation Material | PVC |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Outer Sheath | PVC |
| Installation Type | Conduit / Direct Burial |
|---|---|
| Core Insulation | PVC Compound |
| Feature | Fire Resistant |
| Conductor | Annealed Copper |
| Sheath Material | PVC |
| Voltage | 0.6/1 KV |
|---|---|
| Sheath Material | PVC |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Conductor | Copper |
| Conductor Material | Copper/Aluminum |
| Conductor Screen | Copper Wire(SWA)/Copper Tape(CWA) |
|---|---|
| Core Insulation | PVC Compound |
| Conductor | Copper |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
| Conductor Size | Varies |
| Number Of Cores | Single Core/Multi Core |
|---|---|
| Temperature Rating | -15°C To 70°C |
| Sheath Material | PVC |
| Core Insulation | PVC Compound |
| Conductor Material | Copper/Aluminum |
| Rated Voltage | 0.6/1kV |
|---|---|
| Temperature Rating | -15°C To 70°C |
| Core Insulation | PVC Compound |
| Voltage | 0.6/1 KV |
| Conductor Size | Varies |