| Screening | Koperdraadvlechten of folie -screening |
|---|---|
| Testspanning | 4000 V |
| Minimale buigradius | Gebogen: 12 x algehele diameter |
| Nominale spanning | 450/ 750V |
| Specificaties | IEC |
| Specificaties | IEC |
|---|---|
| Geleider | Gestrande koperen dirigent |
| categorie | controle kabel |
| Testspanning | 4000 V |
| Gepantserd type | Stalen tape |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |
|---|---|
| Specificaties | IEC |
| categorie | controle kabel |
| Jasmateriaal | PVC |
| Minimale buigradius | Gebogen: 12 x algehele diameter |
| Nominale spanning | 450/ 750V |
|---|---|
| Testspanning | 4000 V |
| Gepantserd type | Stalen tape |
| Screening | Koperdraadvlechten of folie -screening |
| Specificaties | IEC |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |
|---|---|
| categorie | controle kabel |
| Specificaties | IEC |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Testspanning | 4000 V |
| Geleider | Gestrande koperen dirigent |
|---|---|
| Minimale buigradius | Gebogen: 12 x algehele diameter |
| Testspanning | 4000 V |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Specificaties | IEC |
| Testspanning | 4000 V |
|---|---|
| Gepantserd type | Stalen tape |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Specificaties | IEC |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |
| Jasmateriaal | PVC |
|---|---|
| categorie | controle kabel |
| Gepantserd type | Stalen tape |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |
| Specificaties | IEC |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |
|---|---|
| Gepantserd type | Stalen tape |
| Screening | Koperdraadvlechten of folie -screening |
| Isolatie materiaal | PVC |
| Nominale spanning | 450/ 750V |
| categorie | controle kabel |
|---|---|
| Testspanning | 4000 V |
| Jasmateriaal | PVC |
| Nominale spanning | 450/ 750V |
| Aantal kernen | 2 tot 30 kern |