| Screen | Copper Screen |
|---|---|
| Product Model | LSZH Unarmoured Control Cable |
| Sheath Color | Black Or Customized |
| Armoured Type | Unarmoured, Armoured |
| Core No | 2x0.75...61x2.5 Cores |
| Usage | Theatre, Power Station, Mall, Hospital, Hotel, School |
|---|---|
| Product Model | LSZH Power Cable |
| Armoured Type | Unarmoured Or Steel Tape Armoured |
| Conductor | Stranded Copper |
| Package | Drum |
| Rated Voltage | 0.6 / 1 KV |
|---|---|
| Conductor | Bear Copper |
| No. Of Cores | 1 Cores |
| Insulation | XLPE |
| Armoured Type | Unarmoured |
| Rated Voltage | 0.6 / 1 KV |
|---|---|
| Conductor | Bear Copper |
| No. Of Cores | 1 Cores |
| Insulation | XLPE |
| Armoured Type | Unarmoured |
| Rated Voltage | 0.6 / 1KV |
|---|---|
| Conductor | Bare Copper |
| No. Of Cores | 3 Cores |
| Insulation | PVC |
| Armoured Type | Unarmoured |
| Cable Shape | Round |
|---|---|
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Color | Blue |
| Working Temperature | 70 Celsius |
| Category | Building Wire |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Color | Black Or Red |
| Standard Delivery Length | 100 Meters Per Coil |
| Rate Voltage | 300 / 500 V, 450/750V |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Rated Voltage | 450/750 V |
|---|---|
| Conductor | Copper Conductor |
| Conductor Type | Solid |
| Insulated | PVC Compound |
| Temperature Rating | - 5 ℃ ~ + 70 °C |
| Shielding | Unshielded |
|---|---|
| Insulation Material | PVC |
| Used For | Wiring Installation, Electrical Connections, Power Supply,Domestic Decoration |
| Conductor Type | Stranded Conductor |
| Conductor Material | Copper With 99.95% Purity |
| Conductor Size | 1core*4mm2 |
|---|---|
| Conductor Type | Stranded Conductor |
| Color | Red |
| Cable Shape | Round |
| Jacket Material | No |